Kancelaria Adwokacka w Myślenicach, Adwokat Myślenice, Rozwód, Zasiedzenie, Spadek, Testament, Zachowek

Kancelaria Adwokacka w Myślenicach, Adwokat Myślenice, Rozwód, Zasiedzenie, Spadek, Testament, Zachowek

Kancelaria Adwokacka w Myślenicach / Adwokat Myślenice

Adwokat Wojciech Szafraniec

Adwokat Wojciech Szafraniec pochodzi z Myślenic. Ukończył studia prawnicza na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pod kierunkiem prof. Jerzego Stelmacha obronił pracę magisterską pt. „Amerykańska i polska etyka sędziowska”. Godnym uwagi jest fakt, że profesor Stelmach jest również praktykującym prawnikiem – jako radca prawny.

Po ukończeniu studiów odbywał staże i pracował w kilku krakowskich kancelariach m.in. pod patronatem renomowanej Adwokat Małgorzaty Rygoł-Kościerz oraz Adwokat Małgorzaty Hołań. Współpracował również z Kancelarią Adwokacką Tomasza Studzińskiego w Myślenicach. Odbył wiele szkoleń, w tym z zakresu prawa pracy, prawa medycznego, odszkodowań komunikacyjnych oraz mediacji, co czyni go specjalistą w wielu dziedzinach prawa.

Po ukończeniu aplikacji złożył egzamin i został wpisany na listę adwokatów (nr wpisu KRA/Adw/3463). Jest członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej od 15.05.20217 r.

W dniu 31.05.2020 r. Adwokat Wojciech Szafraniec uzyskał tytuł mediatora i tym samym jako certyfikowany mediator rozszerzył zakres oferowanych usług. Umiejętności nabyte w trakcie praktyki mediatora umożliwiają mu nieszablonowe podejście do każdego zagadnienia i umiejętność rozwiązania niemal każdego sporu.

Mediator Myślenice, mediacje w sprawach cywilnych

Adwokat Wojciech Szafraniec specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Interesuje się szczególnie zagadnieniami z zakresu prawa rzeczowego takie jak uwłaszczenie na nieruchomości, zasiedzenie działki, służebność drogi, zniesienie współwłasności, podział fizyczny i prawny, prawa handlowego w tym prawa spółek i umów, prawa spadkowego w tym zagadnienia takie jak, stwierdzenie nabycia spadku, testament, dział spadku, zachowek, wydziedziczenie, uznanie za niegodnego dziedziczenia. Reasumując powierzenie sprawy adwokatowi Wojciechowi Szafrańcowi daje gwarancje uzyskania fachowej pomocy na najwyższym poziomie. W celu umówienia spotkania zapraszamy do zakładki kontakt

Nowy członek kancelarii

Adwokat Grzegorz Szafraniec, zawodowy mediator, specjalista od spraw karnych i cywilnych. Wieloletnie doświadczenie zdobył w renomowanych kancelariach w Krakowie i Myślenicach. Podejmuje się obrony w sprawach karnych i reprezentacji w sprawach cywilnych.

Adwokat Grzegorz Szafraniec, adwokat myślenice, prawnik myślenice

Proszę pamiętać, że profesjonalne usługi prawne świadczy tylko adwokat lub radca prawny. Kancelaria działa na terenie miast i gmin, Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Mszana Dolna, Limanowa, Sucha Beskidzka, Jordanów, Wieliczka i Gdów. 

O nas / Adwokat Myślenice / Prawnik Myślenice

Kancelaria Adwokacka w Myślenicach

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szafraniec / Adwokat Grzegorz Szafraniec – świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Działalność zawodowa prowadzona przez naszą Kancelarię Adwokacką obejmuje udzielanie porad prawnych, przygotowywanie opinii i ekspertyz, tworzenie i opiniowanie umów, prowadzenie spraw sądowych, reprezentację w postępowaniach przygotowawczych, reprezentację w postępowaniach sądowych, reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych, pozasądowe rozwiązywanie sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji.  Nasz zespół adwokacki specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych, podziale majątku po rozwodzie, spadku, sporządzaniu testamentu, regulowaniu spraw majątkowych związanych z nieruchomościami – zasiedzenie, służebności, podział spadku, zniesienie współwłasności. Pomagamy dochodzić zwrotu długów, zapłaty od nieuczciwych kontrahentów lub klientów.

Sąd Rejonowy w Myślenicach – widok od frontu

Jeśli potrzebują Państwo kompleksowej pomocy prawnej zachęcamy kontaktu lub do odwiedzenia naszej Kancelarii Adwokackiej w kamienicy przy rynku w Myślenicach

Proszę pamiętać, że profesjonalne usługi prawne świadczy tylko adwokat lub radca prawny. Kancelaria działa na terenie miast i gmin, Myślenice, Dobczyce, Sułkowice, Stróża, Pcim, Trzemeśnia, Wiśniowa, Jasienica, Bysina, Mszana Dolna, Tenczyn, Lubień, Skomielna Biała, Zasań, Zawada, Krzyszkowice, Głogoczów, Siepraw.

Blog / Adwokat Myślenice / Kancelaria Myślenice

System dozoru elektronicznego – szansa na odbycie kary w domu

System dozoru elektronicznego – opaska szansą na odbycie kary w domu System dozoru elektronicznego (SDE) to forma odbywania kary pozbawienia wolności, która polega na monitorowaniu skazanego w miejscu jego zamieszkania za pomocą specjalnych urządzeń elektronicznych. SDE jest równorzędną formą odbywania kary pozbawienia wolności, co oznacza, że skazany może ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie, przerwę …

Dział Spadku – najważniejsze informacje

# Dział spadku – co to jest i jak go przeprowadzić? Dział spadku to proces podziału majątku spadkowego między osoby, które odziedziczyły go po zmarłym. Dział spadku może być konieczny w sytuacji, gdy jest kilku spadkobierców i nie chcą oni pozostawać w współwłasności całego majątku lub jego części. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest dział …

Nabycie własności nieruchomości przez zasiedzenie

Czyli kto, kiedy i na jakich zasadach może zasiedzieć nieruchomość w Myślenicach, Sułkowicach, Dobczycach – Adwokat Myślenice Zasiedzenie nieruchomości to forma nabycia własności, która często budzi wiele wątpliwości i nieporozumień. Oceniając własną sytuację warto znać podstawowe fakty, żeby móc stwierdzić czy istnieje realna szansa na nabycie nieruchomości w taki sposób i co będzie potrzebne do …

Opinie / Adwokat Myślenice / Skuteczny Prawnik

Opinie o adwokacie Wojciechu Szafrańcu – adwokat kancelaria Myślenice

Drogi kliencie, jeżeli jesteś zadowolony z usług kancelarii i chcesz pozostawić opinię – przygotowaliśmy dla ciebie link w który możesz kliknąć i napisać opinię – LINK OD FORMULARZA

Wiktor 142
02:21 09 Mar 24
Piotr Wnęka
03:50 03 Feb 24
A, kiedy Pan Mecenas GRZEGORZ Szafraniec był ostatnio u fryzjera? Bo, już od ok. czterech lat, o ile nie dłużej, nie brał udziału w nawet jednej rozprawie sądowej, ani w Sądzie Rejonowym w Myśleniach, ani w żadnym, innym Sądzie na terenie województwa małopolskiego! I, ciekawe, co jest powodem, że tak wybitny Karnista jak Pan Mecenas GRZEGORZ Szafraniec za wszelką cenę " broni się rękami i nogami" aby w ogóle nie uczestniczyć w rozprawach sądowych? Czyżby się czegoś obawiał?DOWÓD W SPRAWIE ! Na ogólnoświatowym portalu społecznościowym " Facebook" oraz na profilu " Danuta Kroszczyńska" - Szczecin!
Dorota S
19:32 02 Nov 23
Polecam kancelarie, pracujący tam prawnicy są wyspecjalizowani niemal w każdej dziedzinie prawa
Anna Kornas
10:10 31 Aug 23
Pełen profesjonalizm, bardzo rzetelne podejście do tematu, treściwa pomoc, zaufałam i nie zawiodłam się. Szczerze polecam uslugi kancelarii prowadzonej przez Panów adwokatów. Ze spokojem można powierzyć im prowadzenie swoich spraw.
Agnieszka Bajak
10:49 28 Jul 23
Adwokat Wojciech Szafraniec i również jego Brat Grzegorz Szafraniec który też jest adwokatem j Są bardzo dobrymi Mecenasami w każdej dziedzinie prawa.Znakomicie poświęcają się swojej pracy , są bardzo rzetelni . Polecam z Całego Serca .
Michał Biela
08:07 14 Jul 23
Bardzo dobra obsługa, podejście ,szybkie załatwienie sprawy polecam.
Blanka Wątor
12:09 04 Jul 23
Polecam. Szybka i kompetentna pomoc...
Radek Soja
09:35 28 Jun 23
Polecam Mecenasa Szafrańca moim zdaniem jeden z najlepszych adwokatów w Myślenicach
Sławomir Śliwa
19:52 12 May 23
Bardzo uprzejmy i rzeczowy prawnik. Polecam
Gabriela Święch
13:37 30 May 22
Adwokat Wojciech Szafraniec jest pełnym profesjonalistą w każdej dziedzinie prawa.Znakomicie poświęca się swojej pracy , jest bardzo rzetelny .Jestem bardzo zadowolona z jego usług prawnych .Polecam
Agnieszka Aga
16:09 27 May 22
Polecam skorzystać z pomocy prawnej. Adwokat rzetelny, o wysokim poziomie wiedzy, dobrze zorganizowany.
Mateusz Wąs
15:30 26 May 22
Pan Wojciech wiele razy mi pomógłPolecam serdecznie działa szybko i konkretnie
Tomasz Skóra
15:45 13 Dec 21
Szczerze polecam bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie .
Elzbieta Gracz
14:54 18 Jun 21
Potrzebowalam porady w kwestiach majatkowych i dostalam ja od reki. Szybko i fachowo. Zamierzam wrocic do pana Wojciecha ponownie i serdecznie polecam.
Krzysztof Szafraniec
13:39 16 Jun 21
Świetny Adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie.Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Wojciecha i szczerze polecam wszystkim Jego usługi. Dziękuje Panie Mecenasie!
Karolina Grymek
06:26 16 Jun 21
POLECAM! DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA. Profesjonalne podejście do klienta.Bezproblemowy kontakt z kancelaria. Pan Grzegorz spokojnie i cierpliwie wszystko tłumaczy.
Huudzinka
06:22 16 Jun 21
Zdecydowanie, pelen profesjonalizm i zaangazowanie.
Piotrek Grabecki
09:46 08 Apr 21
Bardzo profesjonalne podejście i obsługa. Pan Wojciech udzielił konkretnej i precyzyjnej porady dotyczącej kwestii nieruchomości. Łatwy i szybki kontakt. Polecam!
Jarosław Jarnot
06:56 08 Apr 21
Profesjonalne podejście do tematu. Duża doza cierpliwości w tłumaczeniu zawiłości prawnych dla laika.
Kacper Bogacz
14:08 14 Jan 21
Zdecydowanie polecam kancelarię. Rzeczowe i konkretne podejście do mojej sprawy. Bardzo dobry kontakt. Zawsze będę polecał !
Stefania Petryk
16:00 26 Nov 20
Polecam!
Mati
12:54 20 Mar 20
Miałem bardzo dobry kontakt z kancelarią. Wszystko zawsze dokładnie wyjaśnione i na szczęście obyło się bez żadnych problemów (a miałem już do czynienia z różnymi adwokatami) Widać, że nie działają w branży "od wczoraj". Generalnie to do przygotowania merytorycznego również nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Dosłownie każda sprawa była szybko załatwiana, bez poprawek, przypomnień i błędów. Serdecznie polecam współpracę z tą kancelarią.
Użytkownik Google
12:30 15 May 19
Bardzo polecam konsultacje u Pana Mecenasa. Jest przede wszystkim uczciwym i dobrym człowiekiem, na dodatek zawsze miły i profesjonalny. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył. Panie Mecenasie strasznie Panu dziękuję za ludzkie podejście, cierpliwość i rozwiązanie moich problemów.
Laura Lubczyk
12:30 15 May 19
Bardzo polecam konsultacje u Pana Mecenasa. Jest przede wszystkim uczciwym i dobrym człowiekiem, na dodatek zawsze miły i profesjonalny. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył. Panie Mecenasie strasznie Panu dziękuję za ludzkie podejście, cierpliwość i rozwiązanie moich problemów.
Użytkownik Google
18:01 29 Mar 19
Rzetelny adwokat. Zna się na rzeczy
Marcin Piórkowski
18:01 29 Mar 19
Rzetelny adwokat. Zna się na rzeczy
Kwiatek Kwiatek
19:23 12 Oct 18
Współpraca z Kancelarią wzorowa. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, zawsze rzetelne, wyczerpujące informacje. Stały kontakt, korzystne rozstrzygnięcie oraz zaopiekowanie i pomoc w trakcie procesu czy przygotowań do niego. Polecam usługi Prawników tej Kancelarii.
Grzegorz Augustynowicz
08:29 19 Apr 18
Gorąco polecam Kancelarię. Pan adwokat bardzo fachowy i profesjonalny. Wykazał się nieszablonowym podejściem do mojego problemu. Pozytywne opinie, które słyszałem przed spotkaniem w kancelarii w całości się potwierdziły.
Krzysztof T.
20:43 24 Feb 18
Polecam Pana Mecenasa. Pięknie sobie poradził z naszym kontrahentem, który zalegał nam pieniądze.
Krzysztof Drabik
22:58 04 Nov 17
Profesjonalna obsługa. Miałem wiele wątpliwości odnośnie kontraktu z międzynarodową firmą. Pan adwokat w ciągu godziny prześwietlił cała umowę i zwrócił nam uwagę na najważniejsze kwestię które trzeba negocjować. Polecam za fachową obsługę i szybkość reakcji.
Monika Cieszyńska
11:27 02 Oct 17
Połączenie profesjonalizmu, miłej atmosfery i szybkiego załatwienia sprawy. Polecam
Irena Petryk
21:20 26 Sep 17
Polecam, uzyskałam szybką i fachową pomoc
Zobacz wszystkie opinie
Kancelaria Adwokacka w Myślenicach, Adwokat Myślenice, Rozwód, Zasiedzenie, Spadek, Testament, Zachowek
Exit mobile version