Wynagrodzenie – cennik usług

Wynagrodzenie – cennik usług

Koszty związane ze świadczonymi przez adwokata Wojciecha Szafrańca usługami, czy też poradami prawnymi są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Wysokość wynagrodzenia zależy od szeregu czynników takich jak: rodzaj sprawy, zakres jej skomplikowania, czasookresu trwania współpracy czy etapu na jakim dana sprawa się znajduje. Wycena wynagrodzenia za prowadzenie sprawy jest dokonywana podczas wizyty w kancelarii w Myślenicach przy ul. Jana Kilińskiego 1.

Kancelaria Adwokacka w Myślenicach oferują następujące sposoby dokonywania rozliczeń za prowadzone sprawy i porady prawne:

  • ryczałtowe, tj. jednorazowe wynagrodzenie za świadczoną usługę prawą

  • ryczałtowe z limitem godzin, wynagrodzenie ustalone w stałej wartości, przy czym po przekroczeniu ustalonego z klientem limitu godzin dochodzą koszty za dodatkowe godziny

  • godzinowe

  • wynagrodzenie z dodatkową premią w przypadku wygrania sprawy

Wynagrodzenie za świadczone usługi przez adwokata z kancelarii adwokackiej w Myślenicach co do zasady jest płatne z góry. W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty. Sposób dokonywania rozliczenia za świadczoną pracę jest ustalany indywidualnie z każdym klientem i dopasowany do potrzeb i oczekiwań klientów kancelarii. Ustalone kwoty wynagrodzenia są kwotami netto dlatego należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %.